Teknikmed Medikal Limited Şirketi 1985 yılında Isparta’da kurulmuştur. Türkiye genelinde birçok noktada faaliyet gösteren firmamız, kurulduğu günden bu yana müşterilerine en üst düzeyde hizmet vermeyi kendine hedef edinerek sektörün önde gelen firmaları arasındaki yerini korumakta ve müşteri memnuniyetindeki hassasiyetine büyük önem vererek faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamız bünyesinde laboratuvar ekipman & sarf malzemeleri, laboratuvar test cihazları, kimyasallar vb. tüm laboratuvar ürünlerinin satışı gerçekleşmekte olup, bu ürünlerin tüm tedarik, kurulum, destek hizmetleri yine firmamız tarafından yapılarak, deneyimli teknik servisimiz aracılığıyla teknik servis hizmetleri de verilmektedir.

Profesyonel ekibi ile 7/24 satış ve destek operasyonlarını sürdürmeye devam eden Teknikmed Medikal, geniş tedarikçi ve destek ağı, uzman teknik servisi sayesinde hizmet verme sürecinde sizlere en iyi şartları sağlamayı ve garantili teknik servis hizmeti vermeyi taahhüt eder.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı kendine birincil ilke edinen bir firma olarak, sizlerin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda sürekli iletişimde kalarak birlikte çalışmayı ümit ederiz